אודות חומוס האחים

גרגירי חומוס
חומוס האחים ביאליק לוגו

בטח תסכימו איתנו שכל שעה ביום וכל מזג אוויר מתאימים לצלחת חומוס טרי ומשובח שכיף לנגב בעזרת פיתה אוורירית, ויחד איתו גם ולהעמיס על הביס עוד תוספות טעימות.

במקום הקטן והנעים שלנו בתחילת רחוב ביאליק ברמת גן אנחנו מאכילים בכל יום אוהבי חומוס מרוצים שגרים, עובדים או מבקרים בסביבה, וגם עושים משלוחים למי שלא מתחשק לצאת מהבית או מהמשרד.
תפריט חומוס האחים כשר וממוקד לעניין: כאן מכינים לכם צלחות חומוס ומנות בפיתה לצד נשנושים קטנים שהולכים איתם נהדר.

החומוס הקלאסי שלנו כולל חומוס, טחינה, גרגירים, תבלינים, פטרוזיליה ושמן זית, אבל תוכלו להזמין גם חומוס מסבחה, חומוס קומפלט (חומוס, פול, טחינה, ביצה חומה), חומוס משולש (מסבחה, פול, ביצה חומה) וחומוס פטריות.
כל מנה מגיעה לצד שתי פיתות טריות, רוטב שום-לימון, בצל וחמוצים.

רוצים מנה בפיתה?
אתם מוזמנים לזלול פיתה עם חומוס (מנה מושקעת יותר ממה שנשמע...), פיתה עם חומוס פול, מנת פלאפל ומנת סביח. הציצו בתפריט כדי לראות את התוספות הטעימות שאנחנו מוסיפים בתוך הפיתה שלכם!

ומה בצד? סלט מקסימום בריאות עשיר, כדורי פלאפל וביצה קשה.
אנחנו ממליצים גם לא לוותר על משקה הרימונדה המרווה והמרענן שלנו!

את החומוס המצוין שלנו ותוספות נוספות (טחינה, מסבחה, פול, פלאפל, פטריות, חצילים וחריף ירוק) אתם יכולים להזמין גם במשקל הביתה, וכך להבטיח לכם ארוחות חומוס טעימות גם בהמשך השבוע.

המנות שלנו נדיבות ומושקעות, והחלל הנקי והשכונתי שלנו הוא מקום אינטימי ונעים להעביר בו זמן מנוחה על צלחת חומוס עם שותפים לניגוב או לבד, סתם ככה מתי שמתחשק.

תוכלו לנגב אצלנו (או כאמור, להזמין משלוח) באמצע השבוע משעות הבוקר עד הערב, וגם ביום שישי לפני כניסת שבת.

אתם מוזמנים אל חומוס האחים לארוחת חומוס איכותית וטעימה במיוחד! בתיאבון!